Bitcoin za 200 miliardów dolarów Market Cap Shines z funduszami hedgingowymi trafiający w 5 dolarów

Limit rynkowy Bitcoinów przekracza 200 miliardów dolarów i wynosi ponad 11000 dolarów w stosunku do USD w momencie rejestracji.

Ostatni raport firmy inwestycyjnej funduszy hedgingowych przekracza kamień milowy w postaci 5 miliardów dolarów inwestycji, 4 miliardy dolarów inwestycji tylko na Bitcoinu

Cyfrowy atut spodziewał się dużego wybiegu byka, ale krytycy również doskonale wykonali swoją pracę.

Bitcoin na 200 miliardów dolarów Market Cap błyszczy z funduszy hedgingowych trafiając 5 miliardów dolarów Mark

Bitcoin Market Cap przekracza 200 miliardów dolarów

Największa krypto waluta na rynku przekroczyła ostatnio próg 10000 dolarów, po zmaganiach z ostatnich wielu dni. W ostatnim czasie limit rynkowy waluty cyfrowej również przekroczył 200 miliardów dolarów przy ponad 35 milionach dolarów dziennie.

Reklama

Bitcoin nie utrzymał się na poziomie powyżej 10000 dolarów przez trzy kolejne przypadki od października 2019 roku, a teraz z powodzeniem wzrósł powyżej tego poziomu i utrzymał się również. Wraz z Bitcoinem, inne główne altcoiny również pompowały swoją cenę.

Bitcoin Gains Momentum
Grayscale, jeden z największych funduszy zarządzających aktywami cyfrowymi, podał na Twitterze, że ich Asset Under Management (AUM) przekroczył granicę 5 mld USD na koniec drugiego kwartału. Jednak Grayscale’s Bitcoin Up Trust nadal przewodzi innym krypto walutom, na które przypada ponad 4 miliardy dolarów, czyli ponad 90 proc. całkowitego AUM firmy. Wartość Bitcoin Trust wzrosła o ponad 1 mld dolarów, czyli 3,36 mld dolarów w maju 2020 roku.

Według danych dostarczonych przez Grayscale, Ethereum Trust jest drugim co do wielkości zaufaniem obok Bitcoin’a wśród pozostałych 10 trustów kryptokurwalutowych. Ethereum Trust ma na koncie 581,7 mln dolarów, który również wzrósł prawie dwukrotnie w stosunku do maja 2020 roku, kiedy to wynosił 289 mln dolarów.

Fundusz powierniczy Grayscale’s Ethereum Classic był świadkiem gwałtownego wzrostu i posiada 80 milionów dolarów wśród wszystkich funduszy powierniczych Grayscale’s AMU. Wśród innych krypto walut, które posiadają mniejsze alokacje, znajdują się Bitcoin Cash(BCH), Horezin(ZEN), Litecoin(LTC), Stellar Lumens(XLM), XRP i Zcash(ZEC).

Możesz być również zainteresowany – 5 powodów, dla których Bitcoin’s Skyrocketing Cena Bitcoin’a

Krytycy Bitcoinów dobrze wykonują swoją pracę

Dzięki byczemu biegowi zasobów cyfrowych, krytycy również wskoczyli ze swoimi punktami. Jeden z najsłynniejszych autorów, Robert Kiyosakitook na twitterze i radzi kupić Bitcoin i Gold.

Z drugiej strony, Max Keiser mówił o krytycznym stanowisku Petera Schiffa w sprawie Bitcoin, na które odpowiedział rajd Bitcoin, „rajd frajerów“ i nie obchodzi go to.

Ostatecznie, Bitcoin zebrał się bardzo dobrze w ciągu ostatnich kilku dni i wiele innych są nadal oczekiwane od aktywów cyfrowych w najbliższych dniach. Rajd byków jest prawdopodobnie nadal z ogromnymi inwestycjami w firmach takich jak Grayscale.